Citroën DS3 je partnerom Radio_Head Awards 2013


Citroën DS3 je partnerom Radio_Head Awards 2013

Citroën DS3 je auto pre ľudí, ktorí sa rozhodli ísť vlastnou cestou a nerobiť kompromisy vo svojom štýle. Preto je Citroën DS3 partnerom cien Radio_Head Awards 2013, ktoré sú oslavou rôznorodých štýlov. Línia Citroën DS ponúka priestor povedať svoj názor a prejaviť svoj štýl, keďže vzhľad áut sa dá prispôsobiť podľa potrieb a vkusu majiteľa.

Autá Citroën DS sú odlišné, nezapadajú do klasických koľají, sú inovatívne najmä svojim vzhľadom, materiálmi, farbami a celkovou rafinovanosťou. Nezanikajú v anonymnom prúde a nestrácajú sa. Sú určené ľuďom, ktorí majú vlastný názor, nedržia sa zaužívaných pravidiel a majú odvahu vystúpiť z davu. Každý si môže vytvoriť svoju vlastnú kombináciu a zvoliť si svoju vlastnú DSku.

Citroën DS3 sa môže stať aj vaším partnerom na ceste na jeden z letných festivalov. Stačí keď budete počúvať Rádio_FM, zapojíte sa do súťaže a odpoviete na kvízové otázky súvisiace s cenami Radio_Head Awards. Pre troch výhercov je pripravený Citroën z radu DS s plnou nádržou na celý týždeň a lístkami na jeden zo spriaznených festivalov.